SS1SS2SS3SS4SS5SS6Komplett ResultatlisteKomplett Resultatliste Klassevis


Alle klasser
  KlPl. Kl. Start Sjåfør
Klubb 
Kartleser
Klubb 
Bil  SS1 SS2 SS3 SS4 SS5 SS6 Tillegg: Totalt:
1. 1.  2   5  Svein Frustøl 
KAK 
Eirik Spilling 
NMK Konsmo 
Ford Fiesta   09:17:00   07:37:90   08:54:50   07:40:80   06:39:90   06:35:30   00:00:00   46:45:40 
2. 1.  10   7  Jarle Lippert  
Asker og Bærum motorsport  
Leif Arne Nesset  
Asker og Bærum motorsport  
BMW M3   09:26:90   07:54:20   09:07:60   07:46:00   06:57:70   06:52:00   00:00:00   48:04:40 
3. 1.  13   8  Tommy Transeth 
NMK Tønsberg 
Sylva Høyholm 
NMK Trøgstad 
Subaru Impreza   09:57:30   07:58:90   09:23:00   07:51:80   07:34:40   07:27:10   00:00:00   50:12:50 
4. 2.  13   9  Terje Olsen 
KNA Stavanger  
Kristian Reime  
NMK Egersund  
Subaru Impreza WRX STI   09:57:30   08:28:80   09:57:60   08:26:00   07:23:00   07:16:90   00:00:00   51:29:60 
5. 1.  11   14  Tomas kjørmo 
NMK Kvinesdal 
Anton eike 
NMK Kvinesdal 
Vw golf 2   10:37:00   08:33:50   10:04:30   08:33:40   07:29:20   07:33:30   00:00:00   52:50:70 
6. 1.  17   15  Tobias Bjerland 
KAK 
Reidar Bjerland 
KAK 
Volvo 242   10:48:50   09:02:00   10:31:30   08:57:10   07:41:50   07:35:40   00:00:00   54:35:80 
7. 1.  19   18  Anders Stene 
KNA Sokndal Motorsport 
Inge Andre Espedal 
KNA Sokndal Motorsport 
BMW 325i   11:06:10   09:32:80   10:53:20   09:14:20   07:43:80   07:32:60   00:00:00   56:02:70 
8. 2.  17   16  Axel Haug 
NMK Fluberg 
Synnøve Primdahl Haug 
NMK Fluberg 
Volvo 940   11:10:70   09:23:00   10:48:20   09:41:20   07:45:60   07:40:80   00:00:00   56:29:50 
9. 2.  11   13  John Østråt 
Rogaland motorsport 
Magnus Ronold 
NAF, Rogaland Motorsport 
Ford Escort MK2   11:07:60   09:15:70   10:52:10   09:13:40   08:08:30   08:01:80   00:00:00   56:38:90 
10. 2.  19   17  Stian Tjøtta 
Kna Stavanger  
Peter Råberg 
KNA Stavanger 
Volvo 244   12:47:00   11:14:20   11:44:80   10:42:10   08:55:30   08:37:40   00:00:00   1:04:00:80 
- -  10   11  Kai R. Tønnesland 
KAK 
Silje Thorsland 
KAK 
Volvo 940 16v   09:28:90   08:06:20   09:23:70   08:02:40  - -  00:00:00   Brutt 
 Brutt SS5
- -  7   6  Ole Erlend Sandsmark 
NMK Kvinesdal 
Maria Steinsdatter Eike 
NMK Kvinesdal 
Ford Fiesta ST150   10:48:40   09:12:80  - - - -  00:00:00   Brutt 
 Brutt SS3
- -  10   10  Ronny Berge 
Grenland motorsport 
Karina H Berge 
Grenland motorsport 
Ford Sierra Cosworth  - - - - - - - Brutt 
 Brutt SS1, teknisk
- -  11   12  Joar Andre Obrestad 
NMK Egersund 
Martin W. Fawell 
NMK Egersund 
Ford Puma S1600  - - - - - - - Brutt 
 Brutt teknisk
- -  21   1  Aasmund Kleve 
A&B Motorsport 
Oddvar Moland 
KNA Drammen 
Volvo Amazon 123 GT  - - - - - - -   
- -  21   2  Ole Reidar Myhrer 
KNA Halden 
Hakon Berge-Hansen 
KNA Vest-Agder  
Opel Kadett  - - - - - - -   
- -  21   3  Geir Harald Ødegaard  
KNA Vest Agder 
Bjørn Natvig 
KNA Vest Agder 
Toyota Celica TA22  - - - - - - -   
- -  21   4  Tor Bjarne Repstad 
Kna Vest Agder 
Torleif Johan Repstad 
KNA Vest Agder 
WV Golf  - - - - - - -   

Antall biler: 18




* = Hold musepeker over tiden for å se kommentar.

Resultatservice av Daniel Hjelseth - Hjelseth Computers AS © 2004-2011