SS1SS2SS3SS4SS5SS6Komplett ResultatlisteKomplett Resultatliste Klassevis

Resultater for SS 2

  Kl. Start Sjåfør / Klubb  Kartleser / Klubb  Bil  SS2
1.  4   33  Odd Roger Knutsen 
NMK Egersund 
Stian Søsæther 
NMK Egersund 
Subaru Impreza WRX   05:19:00    
2.  4   28  Anders Grøndal 
NMK Drammen 
Veronica Engan 
NAF Msp Asker&Bærum 
Subaru Impreza STi   05:19:00    
3.  9   4  Jan Ove Branes 
KNA Kongsvinger 
Vegard Myrli 
KNA Kongsvinger 
Volvo 940 16v   05:31:00    
4.  8   30  Rune Danneborg 
KNA Aust Agder 
Henning Elvekrok 
NMK Kongsberg 
Ford Focus WRC   05:33:00    
5.  8   32  Tony Caspersen 
NMK Trøgstad 
Magnus Groseth 
NMK Trøgstad 
Subaru Impreza STi   05:34:00    
6.  9   6  Jarle Lippert 
NAF Msp A&B 
Leif Arne Neset 
NAF Msp A&B 
BMW M3   05:37:00    
7.  9   2  Søren Snartemo 
NMK Konsmo 
Bernt Ove Bessesen 
NMK Konsmo 
BMW M3   05:38:00    
8.  4   34  Thor H Engevik 
KNA Stavanger 
Matz Kleppe 
KNA Stavanger 
Mitsubishi Evo6   05:38:00    
9.  8   31  Sveinung Mitseim 
NAF Msp A&B 
Ronny Christensen 
NAF Msp A&B 
Subaru Impreza STi   05:44:00    
10.  11   14  Richard Tafjord 
KNA Stavanger 
Olav Rekve 
KNA Stavanger 
Nissan Almera GTI   05:46:00    
11.  9   1  Jan Egil Halland 
NMK Nore og Uvdal 
Anders Nygård 
NMK Nore og Uvdal 
BMW M3   05:47:00    
12.  11   12  Terje Falander 
KAK 
Arild Falander 
KAK 
BMW M3   05:49:00    
13.  11   10  Espen Hanssen 
KNA Kongsvinger 
Olav Mellem 
KNA Kongsvinger 
Opel Kadett   05:50:00    
14.  11   15  Ronny Berge 
NAF Msp Grenland 
Alain Christensen 
NAF Msp Grenland 
Ford Sierra Cosw   05:50:00    
15.  11   17  Hans Ivar Iversen 
KAK 
Jørgen Haugenes 
KAK 
BMW M3   05:51:00    
16.  9   3  Tom Kristian Lien 
NMK Modum&Sigdal 
Arne Ingar Stulen 
NMK Hadeland 
Volvo 940 Evo   05:53:00    
17.  15   43  Vegard Joa 
KNA Stavanger 
Phil Mills 
MSA 
Ford Escort BDA   05:54:00    
18.  10   52  Geir Espeland 
KNA Aust-agder 
Christina Espeland E. 
KNA Aust-agder 
Ford Escort mk1   05:54:00    
19.  11   16  Tom Helge Hagestrand 
NAF Kr.Sand 
Natalia Vågstøl 
KAK 
Volvo 240   05:55:00    
20.  4   35  Tor Arild Hansen 
KNA Stavanger 
Anders Tollefsen 
KNA Stavanger 
Mitsubishi Evo3   05:56:00    
21.  12   54  Nils Hardeberg 
KNA Aust-agder 
Svein Atle Berge 
KNA Aust-agder 
Ford Escort RS2000   05:59:00    
22.  10   8  Kjell Ivar Erland 
NMK Konsmo 
Thomas Erland 
NMK Konsmo 
Opel Ascona   06:04:00    
23.  3   39  Steinar Rosseland 
KAK 
Jan Rosseland 
KAK 
Opel Astra OPC   06:05:00    
24.  6   37  Erik Skogen 
NMK Konsmo 
Ole Kr. Systad 
NAF 
Peugeot 206 XS   06:05:00    
25.  11   18  Vidar Salvesen 
KAK 
Hanna Salvesen 
KAK 
Peugeot 306 S16   06:06:00    
26.  17   9  Anders Lundhaug 
KNA Kongsvinger 
Morten Kristiansen 
KNA Kongsvinger 
Volvo   06:08:00    
27.  11   19  Per Jan Nepstad 
KAK 
John K. Pedersen 
KAK 
Peugeot 306    06:09:00    
28.  15   22  Tor Arnt Hammersmark 
KAK 
Gøran Sandstrøm 
AMK 
Volvo 242   06:12:00    
29.  10   7  Emil Bakken 
NMK Modum&Sigdal 
Merete Myrstad 
KNA Stavanger 
Opel Corsa GSi    06:15:00    
30.  6   36  Joar Andre Obrestad 
KNA Stavanger 
Bjarte Ravndal 
KNA Stavanger 
Peugeot 206 XS   06:15:00    
31.  18   24  Daniel Barka 
KNA Stavanger 
Martin Fawell 
KNA Stavanger 
Volvo 240   06:17:00    
32.  19   49  Robert Jonassen 
KNA Stavanger 
Roger Henry Eriksen 
KNA Stavanger 
Volvo 740   06:19:00    
33.  3   42  Stian Østebø 
KNA Stavanger 
Cristopher Indrehus 
KNA Stavanger 
Suzuki Ignis Sport   06:21:00    
34.  12   53  Hans Kaddan Sørensen 
NMK Konsmo 
Rune Skuland 
NMK Konsmo 
Ford Escort Mk2   06:24:00    
35.  19   47  Fredrik Aamodt 
NMK Egersund 
Raymond Larsen 
NMK Egersund 
Toyota Celica Gt4   06:25:00    
36.  18   27  Ole-Chr. Hagenes 
KNA Stavanger 
Are Osmundsen 
KNA Stavanger 
Volvo 240   06:26:00    
37.  3   41  Egil Eiken 
NAF Stavanger 
Stein Hustad 
KNA Stavanger 
Toyota Corolla   06:26:00    
38.  12   21  Kristian Østråt 
KNA Stavanger 
Inger Lise Enoksen 
KNA Stavanger 
Peugeot 205 GTi   06:35:00    
39.  15   55  Christian Mortensen 
KNA Sokndal 
Arild Hovland 
NAF Egersund 
Volvo Amazon   06:35:00    
40.  15   45  Arne Melhus 
NMK Konsmo 
Arnt O Førland 
NAF Mandal 
Volvo 142   06:36:00    
41.  19   46  Eivind Herredsvela 
KNA Stavanger 
Vibeke Lothe 
KNA Stavanger 
Mitsubishi Galant    06:38:00    
42.  3   40  Lars Elvekrok 
KNA Eiker 
Jan Olav Refsland 
KNA Stavanger 
Ford Fiesta ST   06:41:00    
43.  12   20  Steinar Oddstøl 
NAF Msp Trøndelag 
Susanne Greff 
NAF Msp Trøndelag 
Toyota Corolla GTI   06:48:00    
44.  18   23  Geir Tokle 
KNA Stavanger 
John Tore Gjeseth 
KNA Stavanger 
Volvo 244   06:50:00    
45.  19   51  Tor Magne Bjelland 
KNA Stavanger 
Petter Hetland 
KNA Stavanger 
Volvo 240   07:20:00    
46.  18   26  Odd G. Holmesland 
NMK Konsmo 
Jorunn Holmesland 
NAF 
Volvo 240   07:21:00    
47.  19   50  Terje Olsen 
KNA Stavanger 
Morten Røgelstad 
KNA Stavanger 
Suzuki Ignis Sport   07:26:00    
48.  3   38  Tom Lund 
KAK 
Odd Bjørnestøl 
KAK 
Peugeot 206 RC   15:59:00    

Antall biler: 48

NB! Kun deltakere med fullført SS viser på listen, se komplett resultatliste for bruttoversikt!

* = Hold musepeker over tiden for å se kommentar.

Resultatservice av Daniel Hjelseth - Hjelseth Computers © 2004-2011